MEGO-INFO Informācijas atbalsts biznesa partneriem

Mazumtirdzniecību Mego tīkls
20 gadu pieredze!

Mego

Mazumtirdzniecību MEGO tīkls apvieno vairāk kā 200 veikalus un kafejnīcas un ieņem trešo vietu pa apjomiem Latvijā. www.mego.lv...

Ieteicams! Mūsu partneri
SIA "BaltStor" ir Latvijas mazumtirgotāju kooperācija, kas uz šodienu apvieno 89 mazumtirdzniecības uzņēmumus.


www.e-baltstor.lv ... www.baltstor.lv ...

Ieteicams! Mūsu partneri
SIA „Dipol Latvija” ir dibināts 2013 gada beigās un ir strauji augošs vairumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējas bakalejas un nepārtikas preču, sadzīves ķīmijas, saldumu, papīra izstrādājumu, bērnu un sieviešu zeķu un zeķbikšu importā. .

www.dipol.lv ... www.dipol-orders.lv ...

Pircējiem
Informācija pircējiem MEGO veikalos

Pircējiem

Mego tīkla veikalu apmeklētāju informācijai izdodas reklāmu bukleti par regulāri pavadāmajām akcijām. Šos bukletus var saņemt tiešs Mego veikalos, kā arī var iepazīties tieši šeit uz saita.

Izlasīt tālāk

Piegādātājiem
Informācija piegādātājiem

Piegādātājiem

PPS sistēmas pieslēguma jautājumi un darba kartība ir jāsaskaņo ar BBS SW SIA administrātoriem. Piedāvātas preces, cenas un piegādes jautājumi ir jāsaskaņo ar SIA MEGO prečziniem. Sia "Mego" Preču Piedāvājumu Sistēma (PPS) ir izstrādāta partneriem, kuri piegādā preces MEGO veikalu tīklā. Iereģistrētiem partneriem ir iespēja ātri on-line režīmā piedāvāt realizācijai MEGO iepirkuma menedžerim jaunas preces ar tas aprakstu un zīmējumiem; jaunas cenas un piegādes periodus iepriekš piedāvātam vai piegādātam precēm. Piedāvājumu vēsture glabājas serverī PPS un piegādātajam ir iespēja sekot līdzi visai piedāvājumu vēsturei. Iereģistrētiem PPS partneri var aplūkot akceptētas preces piedāvājumus "Saraksts Nr.4", MEGO tīkla veikalus, kuriem ir tiesības pasūtīt un realizēt preces uzskaites, kontroles un finanšu sistēmas “BBS-MEGO” pamatā.

Izlasīt tālāk

Ieteicams! Mūsu partneri
SPIRIT & WINE TRADING SIA viens no lielākajiem Latvijā vairumtirgotājiem ar vietējo un ārvalstīs ražoto alkoholu.

www.e-swtrading.lv ...